Marki » R S » skórzane « Grupy

Miałem: 4 Chcę: 4

skórzany
lekko korzenny
Boxeuses Serge Lutens dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Boxeuses marki Serge Lutens to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Boxeuses został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Sheldrake. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty drzewne, skóra, lukrecja i Śliwka.

Nuty drzewne Skóra Lukrecja Śliwka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boxeuses by Serge Lutens.

Atelier d’Orient Plum Japonais
Feminite du Bois

Boxeuses Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Nikt nic nie napisał?
To ja jak zwykle - krótko.
Boxeuses od pierwszego wdechu przypomina inną kompozycję domu Serge Lutens - Feminite du Bois, jak również inne zapachy z rodziny drzewno-śliwkowej / pudrowej: Atelier d'Orient Plum Japonais, Bois et Fruits, Genie des Bois i (zawsze na końcu, bo jednak najbardziej oryginalne) Dolce Vita.
Boxeuses jednak od dziś będzie moim ulubionym zapachem z tej grupy, która raczej do mnie nie pasuje, ale doceniam jej urok.

Ze wszystkich tych zapachów jest najbardziej skórzany (łagodnie, wyrafinowanie, nie zwierzęco) i dymny, drzewno-dymny, jak lekko tlące się drewno (a nie jak wędzonka). Śliwka jest wytrawna, niesłodka, wycofana.

Wyśmienite skórzano-drzewne perfumy.
Spokojne i zrównoważone. Bardzo trwałe.
Gdybym je miała, nosiłabym je w zimowe dni.

Boxeuses by Serge Lutens 3.67 out of 5 based on 6 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Serge Lutens Boxeuses, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Serge Lutens Boxeuses, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boxeuses marki Serge Lutens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boxeuses marki Serge Lutens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Iris Silver Mist M. Micallef Gaiac Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Parfum d`Empire Wazamba Frapin 1270 Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Lubin Idole Eau de Parfum Amouage Amouage Epic Woman Donna Karan Black Cashmere Serge Lutens Ambre Sultan Piotr Czarnecki Sensei Serge Lutens Cuir Mauresque Givenchy Organza Indecence Amouage Amouage Lyric Woman Giorgio Armani Armani Prive Figuier Eden Serge Lutens Fourreau Noir M. Micallef Patchouli Serge Lutens Bois et Fruits Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore Christian Dior Elixir Midnight Poison