Marki » R S » drzewne « Grupy

Bois et Musc Serge Lutens dla kobiet

Bois et Musc Serge Lutens dla kobiet

Bois et Musc marki Serge Lutens to drzewne perfumy dla kobiet. Bois et Musc został wydany w 1992 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Sheldrake. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo i cedr virginia.

Piżmo Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bois et Musc by Serge Lutens.

Bois et Musc Recenzje Perfum

Bois et Musc by Serge Lutens 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Serge Lutens Bois et Musc, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Serge Lutens Bois et Musc, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bois et Musc marki Serge Lutens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bois et Musc marki Serge Lutens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Max Deville Camera On Givenchy Pi Neo Salvador Dali Purplelips Sensual L`Artisan Parfumeur Dzing! Ajmal Vice Patyka Boise Donna Karan Essence Wenge Maitre Parfumeur et Gantier Parfum d’Habit D.S. & Durga Orris Root Sprezzatura 732 Cascante d’Amore Teufels Kuche Patchouly D.S. & Durga Empress Jingu