Marki » R S » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Bois de Violette Serge Lutens dla kobiet i mężczyzn

Bois de Violette Serge Lutens dla kobiet i mężczyzn

ozonowy
wodny
Bois de Violette Serge Lutens dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Bois de Violette Serge Lutens dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Bois de Violette marki Serge Lutens to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Bois de Violette został wydany w 1992 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Sheldrake. Perfumy zawierają takie składniki, jak fiołek, liść fiołka i cedr.

Fiołek Liść fiołka Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bois de Violette by Serge Lutens.

Genie des Bois
Feminite du Bois
2000 et une Folies

Bois de Violette Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Oszałamiająco piękny drzewny fiołek.
Pachnie jak rdzeń Feminite du Bois. Ale zachwyca mnie o wiele bardziej.
Nieprawdoopodobnie głęboki, ziemisty. Mroczny, odrobinę dymny.
Drewno i fiołek, perfekcyjna równowaga i prostota.
Obie nuty są o wiele mocniejsze, niż można się spodziewać. Można powiedzieć: mocarne.
Bois de Violette rezonuje i wprawia w drgania powietrze wokół noszącego.

Pierwsze perfumy marki Serge Lutens, które zawładnęły moim sercem. Ale nie będę mogła ich nosić, nie zużyję nawet całej małej próbki - powodują u mnie koszmarną reakcję alergiczną :(

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Serge Lutens Bois de Violette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Serge Lutens Bois de Violette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bois de Violette marki Serge Lutens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bois de Violette marki Serge Lutens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan Black Cashmere Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Serge Lutens Santal Majuscule Amouage Amouage Lyric Woman Guerlain Samsara Eau de Toilette Givenchy Organza M. Micallef Gaiac Parfum d`Empire Wazamba Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge Diptyque Tam Dao Serge Lutens La Fille de Berlin Guerlain Shalimar Chanel Chanel N°5 Serge Lutens Bois et Fruits M. Micallef Patchouli Givenchy Organza Indecence Profumum Roma Battito d`Ali Parfum d`Empire Aziyade Diptyque Eau Duelle Byredo Pulp