Marki » R S » orientalno - waniliowe « Grupy

Serendipitous Serendipity 3 dla kobiet

Serendipitous Serendipity 3 dla kobiet

kokosowy

Serendipitous marki Serendipity 3 to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak kokos, tahitiańska wanilia i gorzka pomarańcza.

Kokos Tahitiańska wanilia Gorzka pomarańcza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Serendipitous by Serendipity 3.

Love Eau Intense

Serendipitous Recenzje Perfum

Dramered
Dramered

Pamiętam te perfumy! Dostałam kiedyś od przekochanej wizażanki zestaw próbek zapachów czekoladowych i to był jedyny, który nie pachniał jak pyliste kakao (Chocolate Greedy), czekolada z mlekiem (Musc Maori) bądź czekoladowy deser (Dark Extacy), ale po prostu jak tabliczka czekolady. Gęsty, potężny, dosłowny. Podobał mi się!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Serendipity 3 Serendipitous, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Serendipity 3 Serendipitous, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Serendipitous marki Serendipity 3. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Serendipitous marki Serendipity 3 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ginestet Botrytis Schiaparelli Shocking Menard Authent Profumum Roma Vanitas Fendi Fendi Theorema Guerlain Mahora Piotr Czarnecki She Sensei Thierry Mugler Womanity Liqueurs de Parfum Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree Rochas Femme Rochas Montale Intense Cafe Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Indult Isvaraya Keiko Mecheri Tarifa Ramon Monegal Ambra di Luna Krizia Krazy Krizia Rouge Bunny Rouge Vespers Annayake Matsuri Profumum Roma Acqua e Zucchero Xerjoff Lira