Marki » R S » orientalne « Grupy

Elisa Segreti di Lucca dla kobiet

Elisa Segreti di Lucca dla kobiet

morski

Elisa marki Segreti di Lucca to orientalne perfumy dla kobiet. Elisa został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Simonetta Giurlani Pardini. Nutami głowy są słodka pomarańcza i skórka cytryny; nutami serca są magnolia i nuty morskie; nutami bazy są francuskie labdanum, opoponaks i cedr virginia.

Słodka pomarańcza Skórka cytryny

Magnolia Nuty morskie

Francuskie labdanum Opoponaks Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elisa by Segreti di Lucca.

Elisa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Segreti di Lucca Elisa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Segreti di Lucca Elisa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elisa marki Segreti di Lucca. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elisa marki Segreti di Lucca reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Abinoam Desejo Thierry Mugler Eau de Star Elizabeth Taylor Passion L`Occitane en Provence Eau de Vanilliers Escentric Molecules Molecule 02 Anne Pliska Anne Pliska Lucien Lelong Sirocco Parfumerie Generale PG14 Iris Taizo Azzaro Azzaro Pour Homme Elixir Michel Germain Sexual Secret Men Joya Ambrosia Keiko Mecheri Attar de Roses