Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Carib - Spiriti del Tabacco Segreti di Lucca dla kobiet i mężczyzn

Carib - Spiriti del Tabacco Segreti di Lucca dla kobiet i mężczyzn

ziołowy

Carib - Spiriti del Tabacco marki Segreti di Lucca to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Carib - Spiriti del Tabacco został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Simonetta Giurlani Pardini. Nutami głowy są lawenda i bergamotka; nutami serca są jaśmin, geranium i róża bułgarska; nutami bazy są piżmo, cedr virginia i ambra.

Lawenda Bergamotka

Jaśmin Geranium Róża bułgarska

Piżmo Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Carib - Spiriti del Tabacco by Segreti di Lucca.

Carib - Spiriti del Tabacco Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Segreti di Lucca Carib - Spiriti del Tabacco, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Segreti di Lucca Carib - Spiriti del Tabacco, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Carib - Spiriti del Tabacco marki Segreti di Lucca. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Carib - Spiriti del Tabacco marki Segreti di Lucca reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Ralph Lauren Romance for Men Paco Rabanne Ultraviolet Man Colours of Summer Yves Saint Laurent Yves Saint Laurent Pour Homme Geo. F. Trumper Astor Cologne Kenneth Cole Kenneth Cole Black Limited Edition Mexx Mexx Black for Him Deborah Fisichella Molton Brown Bracing Silverbirch Arno Sorel Black Line Eisenberg J'ose Adidas Adidas Moves Pulse Him