Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Carib - Spiriti del Tabacco Segreti di Lucca dla kobiet i mężczyzn

Carib - Spiriti del Tabacco Segreti di Lucca dla kobiet i mężczyzn

ziołowy

Carib - Spiriti del Tabacco marki Segreti di Lucca to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Carib - Spiriti del Tabacco został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Simonetta Giurlani Pardini. Nutami głowy są lawenda i bergamotka; nutami serca są jaśmin, geranium i róża bułgarska; nutami bazy są piżmo, cedr virginia i ambra.

Lawenda Bergamotka

Jaśmin Geranium Róża bułgarska

Piżmo Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Carib - Spiriti del Tabacco by Segreti di Lucca.

Carib - Spiriti del Tabacco Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Segreti di Lucca Carib - Spiriti del Tabacco, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Segreti di Lucca Carib - Spiriti del Tabacco, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Carib - Spiriti del Tabacco marki Segreti di Lucca. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Carib - Spiriti del Tabacco marki Segreti di Lucca reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Hugo Boss Boss In Motion Blue Police Freedom Parfums Elite Elite Model Attitude for Him Comme des Garcons Comme Des Garcons Series 4 Cologne : Vettiveru Royall Fragrances Royall Vetiver Nez a Nez Figues et Garçons Borsalino Cologne Intense DSH Perfumes Viridian Caswell Massey Greenbriar Skeem Cypress Bark Neil Morris Hippie Atelier Cologne Oolang Infini