Marki » R S » orientalno - przyprawowe « Grupy

Boheme Segreti di Lucca dla kobiet i mężczyzn

Boheme Segreti di Lucca dla kobiet i mężczyzn

Boheme marki Segreti di Lucca to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Boheme został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Simonetta Giurlani Pardini. Nutami głowy są jaśmin, kolendra i bergamotka; nutami serca są czarny pieprz i mimoza; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, opoponaks i wanilia.

Jaśmin Kolendra Bergamotka

Czarny pieprz Mimoza

Drzewo sandałowe Paczula Opoponaks Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boheme by Segreti di Lucca.

Boheme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Segreti di Lucca Boheme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Segreti di Lucca Boheme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boheme marki Segreti di Lucca. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boheme marki Segreti di Lucca reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Missoni Missoni Colori - Missoni Gianduia L`Artisan Parfumeur Ambre Extreme Coty Dulce Vanilla L`Erbolario Meharees Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Honey and the Moon Giorgio Armani Attitude Extreme Ted Baker Second Skin Thymes Ambersweet Orange Comme des Garcons Comme des Garcons x Undercover Holygrace I Profumi di Firenze Spezie de Medici Bijan B Exquisite for Men Gutenberg Parfums Gutenberg Man