Marki » R S » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Unforgivable Women Black Sean John dla kobiet

Unforgivable Women Black Sean John dla kobiet

kokosowy

Unforgivable Women Black marki Sean John to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Unforgivable Women Black został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są czerwone jabłko, liść czarnej porzeczki, jaśmin, biały cyklamen, pina colada, ylang-ylang i bergamotka; nutami serca są ananas, irys, kwiat pomarańczy i mleko kokosowe; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, paczula i wanilia.

Czerwone jabłko Liść czarnej porzeczki Jaśmin Biały cyklamen Pina colada Ylang-ylang Bergamotka

Ananas Irys Kwiat pomarańczy Mleko kokosowe

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Unforgivable Women Black by Sean John.

Unforgivable Women Black Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sean John Unforgivable Women Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sean John Unforgivable Women Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Unforgivable Women Black marki Sean John. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Unforgivable Women Black marki Sean John reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Love Hurts Lolita Lempicka The Heart-Catcher Carven Monsieur Carven Tom Ford White Patchouli Estée Lauder Private Collection Jasmin White Moss M∙A∙C Dejarose Corine de Farme Camelia DSH Perfumes Feuilles (Leaves) CB I Hate Perfume To See A Flower Illume Happiology Sunshower Dana California Le Labo Tubereuse 40 New York