Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Unforgivable Black Sean John dla mężczyzn

Unforgivable Black Sean John dla mężczyzn

rumowy

Unforgivable Black marki Sean John to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Unforgivable Black został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są zielona mandarynka, lawenda, tangeryna, gruszka, bergamotka, grejpfrut, sycylijska cytryna i kardamon; nutami serca są rozmaryn, irys, bazylia i szałwia muszkatołowa; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, rum kokosowy, australijskie drzewo sandałowe i drzewo kaszmirowe.

Zielona mandarynka Lawenda Tangeryna Gruszka Bergamotka Grejpfrut Sycylijska cytryna Kardamon

Rozmaryn Irys Bazylia Szałwia muszkatołowa

Fasolka tonka Ambra Rum kokosowy Australijskie drzewo sandałowe Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Unforgivable Black by Sean John.

Unforgivable Black Recenzje Perfum

Unforgivable Black by Sean John 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sean John Unforgivable Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sean John Unforgivable Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Unforgivable Black marki Sean John. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Unforgivable Black marki Sean John reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Fendi Fendi for Men Cartier Pasha de Cartier Calvin Klein Euphoria Men Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Abercrombie & Fitch 41 Cologne Le Prince Jardinier L`Eau de Prince Jardinier Mexx Mexx Black for Him O Boticario Connexion Woods Tonatto Profumi Sandalo Per Teti Benetton Benetton Verde Man Teufels Kuche Patchouly Lavandula Emanuel Ungaro Apparition Cobalt