Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Star Los Cabos Seajewels dla kobiet

Star Los Cabos Seajewels dla kobiet

Star Los Cabos Seajewels dla kobiet Zdjęcia

Star Los Cabos marki Seajewels to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Star Los Cabos został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, nuty zielone i nuty owocowe; nutami serca są jaśmin, cynamon, frezja, róża, fiołek i piwonia; nutami bazy są piżmo, paczula, wanilia i heliotrop.

Bergamotka Mandarynka Nuty zielone Nuty owocowe

Jaśmin Cynamon Frezja Róża Fiołek Piwonia

Piżmo Paczula Wanilia Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Star Los Cabos by Seajewels.

Star Los Cabos Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Seajewels Star Los Cabos, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Seajewels Star Los Cabos, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Star Los Cabos marki Seajewels. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Star Los Cabos marki Seajewels reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Delices Versace Red Jeans Estée Lauder Beyond Paradise Summer Fun (2007) Escada Escada Magnetic Beat Princesse Marina De Bourbon Marina De Bourbon Lancetti Etre Special Edition Estée Lauder Pure White Linen Summer Fun Tommy Hilfiger Tommy Girl Calypso St. Barth Lily Ulric de Varens Varens essentiel Muguet Secret O Boticario Ma Cherie Jeans Mauboussin Mauboussin Pour Elle