Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

La Vida Loca WM Edition Brasil Schlossparfumerie dla kobiet

La Vida Loca WM Edition Brasil Schlossparfumerie dla kobiet

kokosowy

La Vida Loca WM Edition Brasil marki Schlossparfumerie to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, La Vida Loca WM Edition Brasil został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Claude Astier. Nutami głowy są pomarańcza i mandarynka; nutami serca są jaśmin, heliotrop i drzewo gwajakowe; nutami bazy są kokos, cedr i piżmo.

Pomarańcza Mandarynka

Jaśmin Heliotrop Drzewo gwajakowe

Kokos Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Vida Loca WM Edition Brasil by Schlossparfumerie.

La Vida Loca WM Edition Brasil Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Schlossparfumerie La Vida Loca WM Edition Brasil, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Schlossparfumerie La Vida Loca WM Edition Brasil, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Vida Loca WM Edition Brasil marki Schlossparfumerie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Vida Loca WM Edition Brasil marki Schlossparfumerie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Jardin d'Interdit Givenchy Eau de Givenchy Giorgio Beverly Hills Giorgio Holiday Love Passport Rosy Sky Juventus 1897 Woman Mojo Be Sexy Oilily Blue Sparkle Jaguar Jaguar Woman Fragrances of Ireland Inisfree La Senza Discover Me Anthousa Fig & Vetiver Oriflame The Babes Passion Berry