Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

La Vida Loca WM Edition Brasil Schlossparfumerie dla kobiet

La Vida Loca WM Edition Brasil Schlossparfumerie dla kobiet

kokosowy

La Vida Loca WM Edition Brasil marki Schlossparfumerie to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, La Vida Loca WM Edition Brasil został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Claude Astier. Nutami głowy są pomarańcza i mandarynka; nutami serca są jaśmin, heliotrop i drzewo gwajakowe; nutami bazy są kokos, cedr i piżmo.

Pomarańcza Mandarynka

Jaśmin Heliotrop Drzewo gwajakowe

Kokos Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Vida Loca WM Edition Brasil by Schlossparfumerie.

La Vida Loca WM Edition Brasil Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Schlossparfumerie La Vida Loca WM Edition Brasil, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Schlossparfumerie La Vida Loca WM Edition Brasil, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Vida Loca WM Edition Brasil marki Schlossparfumerie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Vida Loca WM Edition Brasil marki Schlossparfumerie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hugo Boss Femme Escada Island Kiss Morgan Love de Toi Thierry Mugler Innocent Rock Adidas Fruity Rhythm Antonio Puig Barbie B Christian Dior J`Adore Anniversaire en Or Harvey Prince Ageless Fragonard Ile d`Amour So...? So...? Eternal Mirato Malizia Bon Bons Primobacio Anna Sui Forbidden Affair