Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Bruyere Schlossparfumerie dla mężczyzn

Bruyere Schlossparfumerie dla mężczyzn

Bruyere marki Schlossparfumerie to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Bruyere został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są ylang-ylang, mięta i nuty przyprawowe; nutami serca są białe kwiaty, goździk (przyprawa) i irys; nutami bazy są cedr, wetyweria, paczula i wanilia.

Ylang-ylang Mięta Nuty przyprawowe

Białe kwiaty Goździk (przyprawa) Irys

Cedr Wetyweria Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bruyere by Schlossparfumerie.

Bruyere Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Schlossparfumerie Bruyere, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Schlossparfumerie Bruyere, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bruyere marki Schlossparfumerie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bruyere marki Schlossparfumerie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Givenchy Very Irresistible Givenchy Fresh Attitude Monotheme Fine Fragrances Venezia Vetiver Bourbon CB I Hate Perfume Wild Hunt Caron Eaux de Caron Pure Yves Saint Laurent Yves Saint Laurent Pour Homme Avon U by Ungaro for Him Paul Smith Sunshine Edition for Men Kenzo Air Intense Dorin Un Air de Paris Gentlemen Fragrance Nasomatto Black Afgano M. Asam Men Wild Water Jeanne Arthes Rocky Man