Marki » R S » szyprowe « Grupy

Pyxis Scents of Time dla kobiet

Pyxis Scents of Time dla kobiet

Miałem: 2

Pyxis Scents of Time dla kobiet Zdjęcia Pyxis Scents of Time dla kobiet Zdjęcia Pyxis Scents of Time dla kobiet Zdjęcia Pyxis Scents of Time dla kobiet Zdjęcia Pyxis Scents of Time dla kobiet Zdjęcia

Pyxis marki Scents of Time to szyprowe perfumy dla kobiet. Pyxis został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michael Evans. Nutami głowy są lawenda, rozmaryn, bergamotka, brzoskwinia, bazylia i mięta; nutami serca są jaśmin i esencja różana; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, mech dębowy, ambra i benzoes.

Lawenda Rozmaryn Bergamotka Brzoskwinia Bazylia Mięta

Jaśmin Esencja różana

Drzewo sandałowe Paczula Mech dębowy Ambra Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pyxis by Scents of Time.

Pyxis Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Scents of Time Pyxis, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Scents of Time Pyxis, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pyxis marki Scents of Time. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pyxis marki Scents of Time reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Ayala Moriel Ayalitta Decleor L`original Coty Stetson Paloma Picasso Mon Parfum biehl parfumkunstwerke mb02 Revillon French Line Novaya Zarya Shipr Roxana Illuminated Perfume GreenWitch D.S. & Durga M'Head Reds Parfums Bleu English Blazer Galimard Aigues Vives Le Labo Poudre D’Orient