Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Night Star Scents of Time dla kobiet

Night Star Scents of Time dla kobiet

Night Star Scents of Time dla kobiet Zdjęcia Night Star Scents of Time dla kobiet Zdjęcia Night Star Scents of Time dla kobiet Zdjęcia

Night Star marki Scents of Time to kwiatowe perfumy dla kobiet. Night Star został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Sheldrake. Nutami głowy są lawenda i bergamotka; nutami serca są heliotrop, esencja różana, konwalia, fiołek i irys; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia i głóg.

Lawenda Bergamotka

Heliotrop Esencja różana Konwalia Fiołek Irys

Drzewo sandałowe Wanilia Głóg

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Night Star by Scents of Time.

Night Star Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Scents of Time Night Star, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Scents of Time Night Star, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Night Star marki Scents of Time. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Night Star marki Scents of Time reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chloe Fleur de Narcisse Princesse Marina De Bourbon Rose Bourbon Annick Goutal Le Jasmin Clean Clean Fragrance Kenzo Eau De Fleur de Thé Il Profvmo Soliflor Line Rose Secrete Caron Or et Noir Gucci Flora by Gucci Eau de Parfum Yardley Heritage Collection: Hyacinth Melange Perfume Melange Solid Perfume Floral Romeo Gigli Laki Dana Love's Baby Soft