Marki » R S » kwiatowo - wodne « Grupy

Nenufar Scents of Time dla kobiet

Nenufar Scents of Time dla kobiet

wodny
migdałowy
Nenufar Scents of Time dla kobiet Zdjęcia Nenufar Scents of Time dla kobiet Zdjęcia Nenufar Scents of Time dla kobiet Zdjęcia Nenufar Scents of Time dla kobiet Zdjęcia Nenufar Scents of Time dla kobiet Zdjęcia Nenufar Scents of Time dla kobiet Zdjęcia

Nenufar marki Scents of Time to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Nenufar został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Montserrat Moline. Nutami głowy są nuty zielone, gałka muszkatołowa, dzięgiel i nuty wodne; nutami serca są lotos i konwalia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, paczula, heliotrop, migdał i korzeń irysa.

Nuty zielone Gałka muszkatołowa Dzięgiel Nuty wodne

Lotos Konwalia

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Heliotrop Migdał Korzeń irysa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nenufar by Scents of Time.

Nenufar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Scents of Time Nenufar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Scents of Time Nenufar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nenufar marki Scents of Time. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nenufar marki Scents of Time reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Bvlgari Omnia Crystalline Cacharel Eau de Eden Escada Into the Blue Yves Rocher Ming Shu Montana Montana en Turquoise Hollister Ryder Seven Skies Free Love Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Donna Sarantis B.U. Icy Daisy Fuentes So Luxurious Ebba Los Angeles Miss Marisa Marine Hilde Soliani Acquiilssssima