Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

Ankh Scents of Time dla kobiet i mężczyzn

Ankh Scents of Time dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

dymny
Ankh Scents of Time dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ankh Scents of Time dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ankh Scents of Time dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ankh Scents of Time dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ankh marki Scents of Time to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Ankh został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Claudine de Vogel. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, lima, różowy pieprz i jałowiec; nutami serca są cyprys, lawenda, geranium, jaśmin, akacja, cynamon, gałka muszkatołowa, mirt, liść czarnej porzeczki i czarny pieprz; nutami bazy są wetyweria, francuskie labdanum, brzoza, drzewo sandałowe, drzewo gwajakowe, cedr virginia, benzoes, wanilia, olibanum, tytoń, mirra i miód.

Bergamotka Cytryna Amalfi Lima Różowy pieprz Jałowiec

Cyprys Lawenda Geranium Jaśmin Akacja Cynamon Gałka muszkatołowa Mirt Liść czarnej porzeczki Czarny pieprz

Wetyweria Francuskie labdanum Brzoza Drzewo sandałowe Drzewo gwajakowe Cedr Virginia Benzoes Wanilia Olibanum Tytoń Mirra Miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ankh by Scents of Time.

Ankh Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Scents of Time Ankh, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Scents of Time Ankh, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ankh marki Scents of Time. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ankh marki Scents of Time reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Kenzo Flower by Kenzo Oriental Christian Dior Dolce Vita Parfum d`Empire Equistrius Lolita Lempicka Midnight Ted Lapidus Altamir Van Gils Puur Comptoir Sud Pacifique Nomaoud Emanuel Ungaro Ungaro Diesel Diesel Rasasi Oudh al Mithali Arno Sorel Homme Des Filles a la Vanille Patchouli Tendre Soupir