Marki » R S » drzewno - przyprawowe « Grupy

24 ScentStory dla mężczyzn

24 ScentStory dla mężczyzn

lekko korzenny
24 ScentStory dla mężczyzn Zdjęcia 24 ScentStory dla mężczyzn Zdjęcia 24 ScentStory dla mężczyzn Zdjęcia

24 marki ScentStory to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. 24 został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi, mandarynka, bergamotka i kolendra; nutami serca są gałka muszkatołowa, kminek, cynamon, różowy pieprz, mięta, anyż i cedr; nutami bazy są ambra, piżmo, wanilia, nuty drzewne, mech dębowy i agar (oud).

Cytryna Amalfi Mandarynka Bergamotka Kolendra

Gałka muszkatołowa Kminek Cynamon Różowy pieprz Mięta Anyż Cedr

Ambra Piżmo Wanilia Nuty drzewne mech dębowy Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 24 by ScentStory.

24 Recenzje Perfum

24 by ScentStory 4.50 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum ScentStory 24, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu ScentStory 24, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 24 marki ScentStory. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 24 marki ScentStory reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Annayake Undo pour Homme Ermenegildo Zegna Acqua D'Estate Essenza By Kilian Straight to Heaven Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Bell'Antonio Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) s.Oliver s.Oliver Men Jack Black Jack Black Signature Silver Mark Jacomo Art Collection by Jacomo #09 Carolina Herrera 212 Men Ice Xerjoff Nio Nicolai Parfumeur Createur Vetyver Rituals No. 18 Sandal Wood & Wild Rose