Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

500 Scent Bar dla kobiet i mężczyzn

500 Scent Bar dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
gorzki

500 marki Scent Bar to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Viola Pompili. Nutami głowy są dzięgiel i wiciokrzew; nutą serca jest opoponaks; nutami bazy są czarna porzeczka i zielona herbata.

Dzięgiel Wiciokrzew

Opoponaks

Czarna porzeczka Zielona herbata

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 500 by Scent Bar.

500 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Scent Bar 500, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Scent Bar 500, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 500 marki Scent Bar. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 500 marki Scent Bar reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mexx Mexx Amsterdam Spring Edition Woman Van Cleef & Arpels Miss Arpels Tommy Hilfiger True Star Gold Paris Hilton Just Me Liz Claiborne Curve Kicks Givenchy My Givenchy Dream Manuel Canovas Pink Riviera Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Elle Eau d`Ete LR Desperate Housewives Gabrielle Mexx Diversity Benefit Garden of Good & Eva Fendi Fan di Fendi