Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

500 Scent Bar dla kobiet i mężczyzn

500 Scent Bar dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
lekko korzenny

500 marki Scent Bar to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Viola Pompili. Nutami głowy są dzięgiel i wiciokrzew; nutą serca jest opoponaks; nutami bazy są czarna porzeczka i zielona herbata.

Dzięgiel Wiciokrzew

Opoponaks

Czarna porzeczka Zielona herbata

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 500 by Scent Bar.

500 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Scent Bar 500, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Scent Bar 500, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 500 marki Scent Bar. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 500 marki Scent Bar reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

InStyle Sex in The City Sexy Jeanne Arthes Sexy Me No2 Love Passport Rosy Sky Grassroots Happily Ever After Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties G Washington Tremlett My Fair Lady Arno Sorel Jardins de Babel Hesperides Kanebo Milano Collection 2009 Eau de Parfum Mila Schön `60 Fragonard Eau Fantasque Mistral Wild Blackberry Roccobarocco Silver Jeans