Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Corrida Satellite dla kobiet

Corrida Satellite dla kobiet

Corrida Satellite dla kobiet Zdjęcia

Corrida marki Satellite to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Corrida został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, czerwone jagody i neroli; nutami serca są konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe i jaśmin.

Czarna porzeczka Czerwone jagody Neroli

Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Corrida by Satellite.

L'Acquarossa

Corrida Recenzje Perfum

Arttemiss
Arttemiss

Gramatyka

(M.)* Porzeczki - czerwona i czarna - otwierają tą kompozycję, (D.)*porzeczek też nie zabraknie na finishu. Porzeczkom (C.)* też tylko dane nam będzie się w Corridzie przyglądać. Ba! Nawet róże pochłonięte zostaną przez porzeczki (B.)*, bo że owoce wytłuką konwalie to jasne - w starciu z porzeczkami (N.)* na dłuższą metę i tak nie miały by szans... Na porzeczkach (Ms.)* potknie się nawet sandałowiec, choć ten jako jedyny spośród innych, nieporzeczkowych nut jest tutaj jako-tako widoczny. Oj porzeczki (W.)*, porzeczki - kto by pomyślał, że takie z was ekspansywne, słodkie dranie...

Porzeczki (pluralis bo czerwona i czarna) odmienione przez wszystkie przypadki - tak właśnie wygląda Corrida. Corrida? A jaka tam corrida, no chyba że widziana jako szturm porzeczek na kobiałkę, względnie odwrotnie.

Dla porzeczkowych sympatyków - arcykoniecznie.
Trwałość mizerna, projekcja bliskoskórna.

(M.)* - Mianownik: kto? co?
(D.)* - Dopełniacz: kogo czego?
(C.)* - Celownik: komu czemu?
(B.)* - Biernik: kogo co?
(N.)* - Narzędnik: z kim? z czym?
(Ms.)* - Miejscownik: o kim? o czym?
(W.)* - Wołacz: o...!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Satellite Corrida, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Satellite Corrida, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Corrida marki Satellite. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Corrida marki Satellite reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Escada Collection Satellite Padparadscha Vivienne Westwood Boudoir Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge Alexander McQueen Kingdom Fendi Fendi Theorema Juliette Has A Gun Citizen Queen Laura Biagiotti Venezia Guerlain Samsara Eau de Parfum Ginestet Botrytis Joop! Joop! Nuit d`Ete Stéphane Humbert Lucas 777 Rose de Petra Indult Isvaraya Guerlain Mahora Ramon Monegal Ambra di Luna Christian Dior Midnight Charm Estée Lauder Private Collection Amber Ylang Ylang Fendi Theorema Esprit d`Ete Carner Barcelona Rima XI Balenciaga Cristobal