Marki » R S » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Soulgasm Sasha Varon dla kobiet

Soulgasm Sasha Varon dla kobiet

Soulgasm Sasha Varon dla kobiet Zdjęcia Soulgasm Sasha Varon dla kobiet Zdjęcia Soulgasm Sasha Varon dla kobiet Zdjęcia Soulgasm Sasha Varon dla kobiet Zdjęcia

Soulgasm marki Sasha Varon to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Nutami głowy są frezja, brzoskwinia, czarna porzeczka i gruszka; nutami serca są jaśmin, lilia i nuty drzewne; nutami bazy są piżmo, ambra i wanilia.

Frezja Brzoskwinia Czarna porzeczka Gruszka

Jaśmin Lilia Nuty drzewne

Piżmo Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Soulgasm by Sasha Varon.

Soulgasm Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sasha Varon Soulgasm, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sasha Varon Soulgasm, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Soulgasm marki Sasha Varon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Soulgasm marki Sasha Varon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Aquolina Pink Sugar Pussy Deluxe Pussy Deluxe mark. mark Jewel Chi Miss Chi Jo Malone Nectarine Blossom & Honey Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Sipario Ulric de Varens Varens essentiel Neroli Divin O Boticario Egeo Dolce Parfums de Coeur Body Fantasies Vampire Michel Germain Sexual Blush Kate Moss Vintage Muse Cacharel Amor Amor Absolu