Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

C-Thru Tender Love Sarantis dla kobiet

C-Thru Tender Love Sarantis dla kobiet

wodny

C-Thru Tender Love marki Sarantis to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są gruszka, mandarynka i bergamotka; nutami serca są fiołek, jaśmin i lotos; nutami bazy są piżmo, ambra i wanilia.

Gruszka Mandarynka Bergamotka

Fiołek Jaśmin Lotos

Piżmo Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about C-Thru Tender Love by Sarantis.

C-Thru Tender Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sarantis C-Thru Tender Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sarantis C-Thru Tender Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum C-Thru Tender Love marki Sarantis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu C-Thru Tender Love marki Sarantis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jennifer Lopez Glow after Dark Campos de Ibiza Higo Givenchy Absolutely Givenchy L`Occitane en Provence Cherry (Cerisier) S. Cute Luxe Berry Passion Red Mila Schön Mila Schön Oilily Blue Sparkle Jeanne Arthes Love Generation Sexy Victoria`s Secret Secret Charm Acorelle Orchidee Blanche Benefit Lookin` To Rock Rita Jeanne Arthes Boum Be Different