Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

C-Thru Sparkling Sapphire Sarantis dla kobiet

C-Thru Sparkling Sapphire Sarantis dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 1

C-Thru Sparkling Sapphire marki Sarantis to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi kolendra; nutami serca są irys i frezja; nutami bazy są piżmo, francuskie labdanum, drzewo sandałowe i ambra.

Kolendra

Irys Frezja

Piżmo Francuskie labdanum Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about C-Thru Sparkling Sapphire by Sarantis.

Omnia Green Jade

C-Thru Sparkling Sapphire Recenzje Perfum

C-Thru Sparkling Sapphire by Sarantis 1.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sarantis C-Thru Sparkling Sapphire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sarantis C-Thru Sparkling Sapphire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum C-Thru Sparkling Sapphire marki Sarantis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu C-Thru Sparkling Sapphire marki Sarantis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Chamade Trussardi Trussardi Inside for women Parfums Elite Elite Model Attitude La Perla Charme Lace Collection essence Secret Love Essentially Me Fauve DSH Perfumes Cielle Creed Angelique Encens Ulric de Varens Isa Xerjoff Oesel Frances Denney Interlude John Mac Steed Lady Mac Steed Rose