Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

C-Thru Sparkling Sapphire Sarantis dla kobiet

C-Thru Sparkling Sapphire Sarantis dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 1

C-Thru Sparkling Sapphire marki Sarantis to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi kolendra; nutami serca są irys i frezja; nutami bazy są piżmo, francuskie labdanum, drzewo sandałowe i ambra.

Kolendra

Irys Frezja

Piżmo Francuskie labdanum Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about C-Thru Sparkling Sapphire by Sarantis.

Omnia Green Jade

C-Thru Sparkling Sapphire Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sarantis C-Thru Sparkling Sapphire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sarantis C-Thru Sparkling Sapphire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum C-Thru Sparkling Sapphire marki Sarantis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu C-Thru Sparkling Sapphire marki Sarantis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Miracle Intense Donna Karan Donna Karan Gold Jean Paul Gaultier Classique Bien Roulee The Body Shop Neroli Jasmin Tauer Perfumes 01 Le Maroc Pour Elle Revlon Xia Xiang Donna Karan DKNY Women Limited Edition Annayake Miyabi Woman Moschino Toujours Glamour Luciano Soprani Active Hermes Eau Claire des Merveilles Oriflame Midnight Pearl