Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

C-Thru Sparkling Sapphire Sarantis dla kobiet

C-Thru Sparkling Sapphire Sarantis dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 1

C-Thru Sparkling Sapphire marki Sarantis to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi kolendra; nutami serca są irys i frezja; nutami bazy są piżmo, francuskie labdanum, drzewo sandałowe i ambra.

Kolendra

Irys Frezja

Piżmo Francuskie labdanum Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about C-Thru Sparkling Sapphire by Sarantis.

Omnia Green Jade

C-Thru Sparkling Sapphire Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sarantis C-Thru Sparkling Sapphire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sarantis C-Thru Sparkling Sapphire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum C-Thru Sparkling Sapphire marki Sarantis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu C-Thru Sparkling Sapphire marki Sarantis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Parfum des Merveilles Al-Rehab Balkis Parfumerie Generale PG19 Louanges Profanes Opus Oils Jitterbug essence Love Game Essentially Me Fauve Scents of Time Maya Corine de Farme Samoa DSH Perfumes L´eau d´Iris Ebba Los Angeles Miss Natasha Mojo LIVE NOW Inspired by Buenos Aires Giorgio Armani Armani Privé Rose d'Arabie