Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

C-Thru Purple Diamond Sarantis dla kobiet

C-Thru Purple Diamond Sarantis dla kobiet

Miałem: 3

lekko korzenny
C-Thru Purple Diamond Sarantis dla kobiet Filmy C-Thru Purple Diamond Sarantis dla kobiet Filmy

C-Thru Purple Diamond marki Sarantis to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. C-Thru Purple Diamond został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Givaudan. Nutami głowy są Śliwka i czarna porzeczka; nutą serca jest jaśmin; nutą bazy jest wanilia.

Śliwka Czarna porzeczka

Jaśmin

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about C-Thru Purple Diamond by Sarantis.

C-Thru Purple Diamond Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sarantis C-Thru Purple Diamond, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sarantis C-Thru Purple Diamond, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum C-Thru Purple Diamond marki Sarantis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu C-Thru Purple Diamond marki Sarantis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Miss Sixty Miss Sixty Montana Montana Mood Soft Montale Intense Tiare Fragonard Eclat Ramon Molvizar White Goldskin Coty Truly Lace Penhaligon`s Amaranthine Chopard Brilliant Wish DSH Perfumes Madonna Lily Rasasi Al Taif Gres Cabotine Moon Flower Givenchy Play For Her Intense