Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

C-Thru Purple Diamond Sarantis dla kobiet

C-Thru Purple Diamond Sarantis dla kobiet

Miałem: 3

lekko korzenny
C-Thru Purple Diamond Sarantis dla kobiet Filmy C-Thru Purple Diamond Sarantis dla kobiet Filmy

C-Thru Purple Diamond marki Sarantis to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. C-Thru Purple Diamond został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Givaudan. Nutami głowy są Śliwka i czarna porzeczka; nutą serca jest jaśmin; nutą bazy jest wanilia.

Śliwka Czarna porzeczka

Jaśmin

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about C-Thru Purple Diamond by Sarantis.

C-Thru Purple Diamond Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sarantis C-Thru Purple Diamond, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sarantis C-Thru Purple Diamond, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum C-Thru Purple Diamond marki Sarantis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu C-Thru Purple Diamond marki Sarantis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Obsession Night Woman Castelbajac Castelbajac Jacomo Paradox Green Jean-Louis Scherrer Scherrer 2 Marc Jacobs Marc Jacobs Perfume Essence M. Micallef Note Ambree Jeanne Arthes Cobra for Her Version Inedite Ormonde Jayne Ta'if Fred Hayman Touch Jennifer Lopez My Glow Orlane Autour du Coquelicot Tonatto Profumi M'oma