Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

C-Thru Emerald Sarantis dla kobiet

C-Thru Emerald Sarantis dla kobiet

C-Thru Emerald Sarantis dla kobiet Filmy C-Thru Emerald Sarantis dla kobiet Filmy
C-Thru Emerald Sarantis dla kobiet Zdjęcia

C-Thru Emerald marki Sarantis to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są cytrusy, czarna porzeczka, jeżyna i lotos; nutami serca są róża, fiołek i lilia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i cedr virginia.

Cytrusy Czarna porzeczka Jeżyna Lotos

Róża Fiołek Lilia

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about C-Thru Emerald by Sarantis.

C-Thru Emerald Recenzje Perfum

Jeden z najładniejszych niskopółkowców, jakie znam. Trudno wyodrębnić poszczególne nuty - to mieszanka kwiatów i owoców, lekka i wibrująca niczym lemoniada.

Subtelnie słodki, dziewczęco uroczy - kojarzy mi się z młodzieńczymi latami i letnią beztroską. Radość w płynie:)

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Emerald jest nowoczesna kopia Sarantis Joy.
Eemerald jest optymistyczny, wesoly, swiezy, kobiecy, pelen pozytywnej energii!
Jest lekki, ale nie 'niewyrazny', nie przytlacza otoczenia, ale daje znac o sobie w ciagu dnia.
Czuc w nim swiezosc cytrusow (ale nie kwach!!!), lekkosc herbaty i zmyslowa nutke pizma.
Jest taki wielofunkcyjny, wszechstronny - jako jeden z niewielu zapachow jakie znam, nadaje sie tak na silownie jak i na romantyczna kolacje!
Moc i trwalosc zaskakujaco dobra!
Buteleczka - zabawna, dobra do torobeki.
Zdecydowany faworyt!
I ta niska cena - czego chciec wiecej!
Zaskakujace jest to, ze choc kazdy ma swoj gust i jednym podobaja sie owowcowe zapachy a innym wylacznie orient - C-Thru Emerald i Joy, jak na razie, podoba sie wszystkim, ktorzy ze mna pracuja i przebywaja!
Uzywam obu i przysiegam ze pachna tak samo...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sarantis C-Thru Emerald, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sarantis C-Thru Emerald, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum C-Thru Emerald marki Sarantis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu C-Thru Emerald marki Sarantis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Priscilla Presley Indian Summer Avon Today Avon True Glow Moschino Cheap & Chic I Love Love Elizabeth Arden Green Tea Elizabeth Arden Sunflowers Halle Berry Halle Sarantis C-Thru Amethyst Halloween Halloween Lalique Amethyst Puma Sync Woman Lolita Lempicka Si Lolita Puma Yellow Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini Chanel Allure Sensuelle Christina Aguilera Christina Aguilera Burberry The Beat Giorgio Armani Si Dolce&Gabbana D&G Light Blue Avon Perceive