Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

C-Thru Crystalline Sarantis dla kobiet

C-Thru Crystalline Sarantis dla kobiet

C-Thru Crystalline Sarantis dla kobiet Zdjęcia

C-Thru Crystalline marki Sarantis to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są gardenia i bergamotka; nutami serca są cedr virginia, konwalia, magnolia i drzewo kaszmirowe; nutami bazy są piżmo i ambra.

Gardenia Bergamotka

Cedr Virginia Konwalia Magnolia Drzewo kaszmirowe

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about C-Thru Crystalline by Sarantis.

Chloe Eau de Parfum

C-Thru Crystalline Recenzje Perfum

hedera_helix
hedera_helix

Zapach nie przypadł mi do gustu, wole bardziej słodsze zapachy. Zapach przypomina mi perfumy Chloe. Wyczuwalna jest nuta pieprzu oraz bursztynu
Polecam je osobom, które lubią niezbyt słodkie zapachy.

devily
devily

Zdecydowanie kwiatowe, minimalnie gorzkie. Bardzo intrygujący i niepowtarzalny zapach. Pobudza, odświeża dla zdecydowanych i odważnych kobiet.

Niestety tylko co jakiś czas i na krótko dostępy w drogeriach

dianthus
dianthus

Crystalline zaczyna się swieżością kwiatową z lekką piprznością ( coś kłujacego przyjemnie)...nie jest to jednak typowy pieprz, nie sa to tez przyprawy orientalne, coś na kształt ostrosci w zapachu kwiatów gożdzika, frezjii. To jest kwiatowa "ostrość". Trudno mi przytoczyć jakie nuty właściwie czuję, wirują i łączą się w całość i ta całość kompozycji zachwyciła mnie swoją romantyczną naturą, kobiecą i delikatną ale radosną aurą. Wąchnę i widze świeżutkie białe kwiaty w wazonie, z gatunku tych soczystych, nieeterycznych, jak kalle, piwonie, róże...Całość jeszcze z kropelkami wody na płatkach stoi sobie w blasku bursztynowych promieni zachodzącego słońca. I tak też rozmarzam się przy okazji pisania ponownie...:) Co jest już jak wisienka na torcie radochy, słowo daję, jest to zapach niemalże identyczny z Chloe EDP i 10x tańszy :D

C-Thru Crystalline by Sarantis 3.70 out of 5 based on 12 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sarantis C-Thru Crystalline, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sarantis C-Thru Crystalline, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum C-Thru Crystalline marki Sarantis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu C-Thru Crystalline marki Sarantis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Chanel No 19 Eau de Parfum Sarantis C-Thru Emerald Dita Von Teese Erotique Kenzo Kenzo Amour Chloe Chloe Eau de Parfum Intense Chanel Chanel N°19 Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Parfum d`Empire Cuir Ottoman Elizabeth Arden Green Tea L`Occitane en Provence Eau des Baux Givenchy Organza Indecence Slava Zaitsev Maroussia Donna Karan DKNY Be Delicious Halle Berry Halle Agent Provocateur Agent Provocateur Givenchy Pi Tonino Lamborghini Intenso Avon Fleur Chanel Cristalle Eau de Parfum Ralph Lauren Notorious