Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

B.U. Trendy Sarantis dla kobiet

B.U. Trendy Sarantis dla kobiet

Mam: 1

B.U. Trendy Sarantis dla kobiet Filmy

B.U. Trendy marki Sarantis to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. B.U. Trendy został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są mandarynka, zielone jabłko i aldehydy; nutami serca są róża, bez i piwonia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i benzoes.

Mandarynka Zielone jabłko Aldehydy

Róża Bez Piwonia

Piżmo Drzewo sandałowe Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about B.U. Trendy by Sarantis.

L`Eau de Chloe

B.U. Trendy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sarantis B.U. Trendy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sarantis B.U. Trendy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum B.U. Trendy marki Sarantis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu B.U. Trendy marki Sarantis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Obsession Night Woman Van Cleef & Arpels Van Cleef Robert Piguet Baghari 2006 Leonard L'Orchidee Dana Lutece Giorgio Armani Onde Extase Fred Hayman 273 Rodeo Drive Amouage Amouage Epic Woman Borsalino Borsalino Pour Elle Fleurie Joaquin Cortes 24k Woman DSH Perfumes Madonna Lily Florascent Aqua Composita Tango