Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

B.U. Rockmantic Sarantis dla kobiet

B.U. Rockmantic Sarantis dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 4

B.U. Rockmantic Sarantis dla kobiet Zdjęcia B.U. Rockmantic Sarantis dla kobiet Zdjęcia B.U. Rockmantic Sarantis dla kobiet Zdjęcia

B.U. Rockmantic marki Sarantis to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. B.U. Rockmantic został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są pomarańcza, mandarynka i zielone jabłko; nutami serca są frezja, róża, piwonia i malina; nutami bazy są cedr virginia i wanilia.

Pomarańcza Mandarynka Zielone jabłko

Frezja Róża Piwonia Malina

Cedr Virginia Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about B.U. Rockmantic by Sarantis.

Nina

B.U. Rockmantic Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Na mnie pachnie jak mix czerwonego jabłuszka Niny Ricci z Escadą wiśniową Cherry in the Air.
Urokliwy, słodkawy, bardzo dziewczęcy.
W klimatach mainstreamowych słodziaków, ale od wielu wybrzmiewa lepiej i do tego kosztuje grosze.
Poznałam w sumie 3 zapachy z tej serii, ten wypadł zdecydowanie najlepiej i jak ktoś lubi owocowe dziewczęce słodziaki bez ulepności, to polecam.
Nie powiedziałabym, ze jest plastikowo, jest sztuczny w podobnym stylu jak owe jabłuszko NR czy wiśnia Escady, nie jakoś bardziej, a zapach naprawdę urokliwy i taki dziewczęcy, promienny :)
I za takie grosze, mam i jestem z niego bardzo zadowolona, czasem ma się ochotę użyć czegoś takiego, bo jest takie po prostu zwyczajnie urocze, ale niezwyczajne :P

mangos
mangos

Kupiłam w ciemno i mam mieszane uczucia. Różowo i nieco plastikowo, faktycznie, czuć spore podobieństwo do Niny Niny Ricci . Ładny zapach,ale bez tego czegoś, co pozwalałoby go zapamiętać na dłużej. Słodki, owocowy, dla nastolatek bardziej niż dla dojrzałych kobiet. Od czasu do czasu czemu nie, ale codziennie pachniec tak nie bedę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sarantis B.U. Rockmantic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sarantis B.U. Rockmantic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum B.U. Rockmantic marki Sarantis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu B.U. Rockmantic marki Sarantis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Eisenberg J'ose L`Artisan Parfumeur Tea for Two Cacharel Gloria Sarantis C-Thru Pearl Garden Puma Yellow M. Micallef Royal Muska Torrente L`Or de Torrente Parfumerie Generale PG18 Cadjmere Kenzo Flower by Kenzo Oriental Guerlain Aqua Allegoria Winter Delice Slava Zaitsev Nikita Isabella Rossellini Manifesto Zadig & Voltaire Tome 1 La Purete for Her Lalique Tendre Kiss Moschino Cheap & Chic I Love Love Avon Little Red Dress Montale Intense Cafe Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Guerlain Idylle Chanel Chanel N°5 Eau Premiere