Marki » R S » kwiatowo - wodne « Grupy

B.U. Icy Sarantis dla kobiet

B.U. Icy Sarantis dla kobiet

Miałem: 3

migdałowy

B.U. Icy marki Sarantis to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są imbir i migdał; nutami serca są heliotrop, konwalia, esencja różana i nuty kwiatowe; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i piżmo.

Imbir Migdał

Heliotrop Konwalia Esencja różana Nuty kwiatowe

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about B.U. Icy by Sarantis.

B.U. Icy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sarantis B.U. Icy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sarantis B.U. Icy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum B.U. Icy marki Sarantis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu B.U. Icy marki Sarantis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Kenzo L'Eau par Kenzo Courreges Courreges in Blue Ralph Lauren Polo Sport Woman Puma Puma Aqua Woman Reminiscence Eau de Rem Ella Mikao Yujin Aqua Issey Miyake L`Eau d`Issey Reflection In A Drop Emilio Pucci Acqua 330 Mazzolari Marina Ebba Los Angeles Miss Marisa Romane Jet 365 Island Holiday Sabon Tal (Marine)