Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

B.U. Heartbeat Sarantis dla kobiet

B.U. Heartbeat Sarantis dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 3

B.U. Heartbeat marki Sarantis to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. B.U. Heartbeat został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka i czerwone jagody; nutami serca są frezja i róża; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i wanilia.

Bergamotka Czerwone jagody

Frezja Róża

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about B.U. Heartbeat by Sarantis.

Amor Amor

B.U. Heartbeat Recenzje Perfum

B.U. Heartbeat by Sarantis 2.50 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sarantis B.U. Heartbeat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sarantis B.U. Heartbeat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum B.U. Heartbeat marki Sarantis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu B.U. Heartbeat marki Sarantis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jil Sander Jil Sander No 4 Nicolai Parfumeur Createur Eau Turquoise Novae Plus Pearl Blue GianMarco Venturi Girl Kanebo Milano Collection 2009 Eau de Parfum Benefit B Spot Alexandra de Markoff No Regrets Franck Olivier Private Krigler Mediterranean Peach Revlon Love Her Madly Rendezvous Stacked Style Fuji Flower Paul Smith Paul Smith Rose Summer Edition 2011