Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

B.U. Heartbeat Sarantis dla kobiet

B.U. Heartbeat Sarantis dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 3

B.U. Heartbeat marki Sarantis to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. B.U. Heartbeat został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka i czerwone jagody; nutami serca są frezja i róża; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i wanilia.

Bergamotka Czerwone jagody

Frezja Róża

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about B.U. Heartbeat by Sarantis.

Amor Amor

B.U. Heartbeat Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sarantis B.U. Heartbeat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sarantis B.U. Heartbeat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum B.U. Heartbeat marki Sarantis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu B.U. Heartbeat marki Sarantis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Liz Claiborne Curve Kicks Valentino Vendetta Donna Victoria`s Secret Isle of Pink Shimmering Fragrance Mist Jacadi Jacadi Mademoiselle Royal Doulton Doulton Pierre Balmain Eau d'Ivoire Lobogal Lobogal Gold Miya Shinma Sakura Gale Hayman Delicious Feelings Amway Wistful Love Passport Juliet Love Letter Marella Ferrera Marella Ferrera