Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

B.U. Dreamy Sarantis dla kobiet

B.U. Dreamy Sarantis dla kobiet

B.U. Dreamy marki Sarantis to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about B.U. Dreamy by Sarantis.

B.U. Dreamy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sarantis B.U. Dreamy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sarantis B.U. Dreamy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum B.U. Dreamy marki Sarantis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu B.U. Dreamy marki Sarantis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict 2 Lanvin Eclat d’Arpège Miss Sixty Miss Sixty Flower Power Oriflame Air Elizabeth Arden Green Tea Summer Romea D`Ameor The Princess of Venice Jardin de France Eau perlee Oxbow Hawaiian Fantasy Issey Miyake L`eau d`Issey Eau D`Ete Summer Edition Christian Dior Dior Addict 2 Eau Fraiche S. Cute Sweet Amour Green Apple Kristel Saint Martin Orientalia