Marki » R S » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

B.U. Candy Love Sarantis dla kobiet

B.U. Candy Love Sarantis dla kobiet

B.U. Candy Love Sarantis dla kobiet Zdjęcia B.U. Candy Love Sarantis dla kobiet Zdjęcia B.U. Candy Love Sarantis dla kobiet Zdjęcia

B.U. Candy Love marki Sarantis to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, B.U. Candy Love został wydany w 2014 roku. Nutę głowy stanowi truskawka; nutami serca są jaśmin i bławatek; nutami bazy są drzewo sandałowe, pralina i wanilia.

Truskawka

Jaśmin Bławatek

Drzewo sandałowe Pralina Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about B.U. Candy Love by Sarantis.

Prada Candy

B.U. Candy Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sarantis B.U. Candy Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sarantis B.U. Candy Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum B.U. Candy Love marki Sarantis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu B.U. Candy Love marki Sarantis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Oscar de la Renta Oscar Fresh Vanilla Bath and Body Works Black Raspberry Vanilla Jo Malone Nectarine Blossom & Honey Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck Bourjois Clin d'Oeil Sweet Kiss Giorgio Beverly Hills Red 2 Oriflame Divine Sensual Susanne Lang Vanilla Coconut Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Pom d`Amour Sarantis B.U. Fantasy Angel Schlesser Ambre Frais Femme Pamela Anderson Malibu Day