Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

B.U. Blossom Sarantis dla kobiet

B.U. Blossom Sarantis dla kobiet

B.U. Blossom Sarantis dla kobiet Filmy

B.U. Blossom marki Sarantis to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są cytryna amalfi, mandarynka i pieprz; nutami serca są irys, heliotrop, konwalia i lilia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i cedr virginia.

Cytryna Amalfi Mandarynka Pieprz

Irys Heliotrop Konwalia Lilia

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about B.U. Blossom by Sarantis.

B.U. Blossom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sarantis B.U. Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sarantis B.U. Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum B.U. Blossom marki Sarantis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu B.U. Blossom marki Sarantis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Agent Provocateur Agent Provocateur Eau Emotionnelle Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Women Clean Clean Warm Cotton Byredo Rose Noir Kenzo Unidentified Fragrance Object Geo. F. Trumper Wellington Cologne Jil Sander Style Soft Sarah Horowitz Parfums Perfect Twilight Lalique Encre Noire Pour Elle Acqua di Biella Kid Mohair Brut Parfums Prestige Woodhue Prada Infusion d`Iris Eau de Toilette