Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Twilight Sarah Jessica Parker dla kobiet

Twilight Sarah Jessica Parker dla kobiet

dymny
Twilight Sarah Jessica Parker dla kobiet Zdjęcia Twilight Sarah Jessica Parker dla kobiet Zdjęcia Twilight Sarah Jessica Parker dla kobiet Zdjęcia Twilight Sarah Jessica Parker dla kobiet Zdjęcia Twilight Sarah Jessica Parker dla kobiet Zdjęcia

Twilight marki Sarah Jessica Parker to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Twilight został wydany w 2009 roku. Twilight stworzyli Laurent Le Guernec i Clement Gavarry. Nutami głowy są bergamotka, galbanum, mandarynka i różowy pieprz; nutami serca są piwonia i jaśmin; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe, kadzidło i piżmo.

Bergamotka Galbanum Mandarynka Różowy pieprz

Piwonia Jaśmin

Ambra Drzewo sandałowe Kadzidło Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Twilight by Sarah Jessica Parker.

Couture!
Vintage
Let It Rock

Twilight Recenzje Perfum

chjena
chjena

Szumne nuty, szumna nazwa, celebryci zazwyczaj unikają takich klimatów - choć szczerze przyznam, że poznałam już tyle dobrych zapachów sygnowanych znanymi nazwiskami, że naprawdę nie ma reguły.

Zmierzch, zachód słońca, a do tego ambra, kadzidło, drzewo sandałowe, różowy pieprz... To tło aż prosi się o oprawę w stylu ostatniego wieczora na Titanicu, sonetów krymskich czy chociażby i literatury Stephenie Meyer, może i kicz, ale jest jednak trochę pompy. A co dostajemy?

Nie ma tu romantyzmu ani uniesień, dramatów czy porywów serc. Jest zachód słońca oglądany z własnego balkonu, gdy zawijamy się w sweter i trzymamy w dłoniach gorący kubek z herbatą. Spokojne, refleksyjne zakończenie dnia. Zmierzch nie trwa długo, dość szybko robi się ciemno, a brak słońca wpływa na błyskawiczne obniżenie temperatury. Sweter już nie wystarcza, po pół godzinie kończy się herbata i pora schować się do domu.

Zombianka
Zombianka

Uwielbiam ambrę w wykonaniu SJP, jest balsamiczna, naturalna i uwodzicielska, to zapach wręcz stworzony dla zimy- taki ultrakobiecy ocieplacz, którym można się otulić jak ogromniastym kominem i dopiero wtedy wychodzić z domu na podbój świata. Bo to są perfumy takie ,,do świata"- aby się w nich pokazać, ukazać swą siłę i zachwycić wszystkich. Dają mi zawsze dużo radości podczas noszenia, ale najwięcej w styczniu, z którym bardzo mi się kojarzą, ponieważ wtedy użyłam ich po raz pierwszy.
Najpierw czuję przenikającą wszystko ambrę, jakby docierała przez powłoki skórne i mięśniowe do samego serca. Kiedy tak sobie wędruje z wolna po krwiobiegu, by zagnieździć się na dobre w człowieku zaprasza do pary kolegę kadzidło i jest to cudowny mariaż w dziejach perfumiarstwa, bo kadzidło (nieco herbaciane dzięki bergamotce) ustala swoje rewiry i zaznacza wyraźnie swą obecność, ale nie przyćmiewa swoim męskim waporem kobiecej ambry. Pozwala jej królować, to ona gra tu pierwsze skrzypce. Sandałowiec i galbanum dodatkowo ogrzewają całość, skraplając się słodyczą prosto w aortę, i pulsują harmonijnie już po całym ciele. Harmonia- tak można jednym słowem określić te perfumy, niezwykle eleganckie, spokojne, wyważone, opowiedziane od początku do końca, bez niedosytu. Są dojrzałe, w stylu vintage ale z nowoczesnym sznytem i z powodzeniem będą pasowały także młodszym osóbkom, ale powyżej lat 20, na pewno 25. Trwałość jak na wodę celebrycką świetna- cały Boży dzień, użyty wieczorem jest wyczuwalny rano, na ubraniach do prania. Flakon piękny, klasyczny, kanciasty i ciężki jak lubię, z uroczym korkiem.

amanda
amanda

Trzeba przyznać,że to dobry celebrycki zapach.
Moim zdaniem nie jest robiony totalnie pod publiczkę,typu słodziak, kwiatuszki by jak najwięcej odbiorczyń znalezć.
Bo myślę,że szerokiej rzeszy nie przypadną do gustu.
A dlaczego?,ponieważ są nakierowane na drzewno żywiczne klimaty a to już są raczej gusta i guściki niż serokie rzesze odbiorczyń.
Ciepłe,przytulne lekko kadzidlane,słodkawo drzewne i do tego w parze bardzo przystępna cena.

perfumeholic88
perfumeholic88

Zaskoczenie. To zapach celebrycki? Nie może być! Gdybym nie wiedziała kto się pod tym podpisuje pomyslałabym, że to Calvin Klein z kolejną wariacją na temat Obsession! Tymczasem Twilight to bardzo dobry, wart poznania zapach i nie sugerujcie się tym, że sygnuuje go serialowa aktorka!
Amrba z kadzidłem są tak przytulne, ciepłe i zmysłowe, tak pięknie układaja się w tak zimny dzien jak dziś mam za oknem, że nie mogłam przestać obwąchiwać moich nadgarstków:) Zaklasifikowałabym go jako lekkiego orienta dla tych, którzy nie lubią ´´ostrej jazdy po bandzie´´ i nie dla nich orientalne hardkorowce, a szukają czegoś otulającego w sam raz do ciepłego szalika. Bardzo dobry zapach,a jako że cena niska to tym bardziej zwracam na niego uwagę.

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Generalnie nie jestem wielka wielbicielka tego typu zapachow, ale Twilight bardzo mi przypadl do serca.
Jest dosc powazny i dojrzaly, lekko pudrowy, ale nie duszacy, taki cieply i przytulny.
Nie czuje rozowego pieprzu, a galbanum jest gdzies daleko w tle. Jasmin i drewno kadzidlane jest dosc wyrazne. Zapach ladnie rozwija sie na skorze i jest dosc trwaly.
Jak dla mnie, sposrod wszystkich trzech zapachow - Dawn, Endless i Twilight - Twilight jest moim zdecydowanym faworytem. Endless jest dla mnie za malo slodki jak na zapach sklasyfikowany wedlug tworcow jako owocowo - kwiatowy, Dawn z kolei jest odrobine zbyt zielony jak na moj gust.
Twilight jest taki doszlifiwany - nie za ciezki, ale dobrze wyczuwalny, lekko pudrowy, ale bardzo daleko mu do zapachu przeszkadzajacego otoczeniu.
Dla eleganckiej pani - do pracy sprawdza sie swietnie!
Buteleczka ladna, prosta.
Trwalosc i moc - jak juz zaznaczylam, calkiem przyzwoite.

Twilight by Sarah Jessica Parker 3.68 out of 5 based on 27 ratings and 5 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sarah Jessica Parker Twilight, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sarah Jessica Parker Twilight, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Twilight marki Sarah Jessica Parker. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Twilight marki Sarah Jessica Parker reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Sensuous Noir Lolita Lempicka Si Lolita Calvin Klein Obsession Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Laura Biagiotti Roma Jean Paul Gaultier Classique Hermes Elixir des Merveilles Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Thierry Mugler Innocent Cacharel LouLou Prada Prada Candy Montale Intense Cafe Hermes L’Ambre des Merveilles Yves Rocher Voile d'Ambre Oriflame Amber Elixir Tesori d`Oriente Fiore del Dragone Christian Dior Poison Britney Spears Fantasy The Naughty Remix Thierry Mugler Angel Eau de Toilette