Marki » R S » orientalno - waniliowe « Grupy

SJP NYC Pure Crush Sarah Jessica Parker dla kobiet

SJP NYC Pure Crush Sarah Jessica Parker dla kobiet

kokosowy
tropikalny

SJP NYC Pure Crush marki Sarah Jessica Parker to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. SJP NYC Pure Crush został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, kokos i białe kwiaty.

Wanilia Kokos Białe kwiaty

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about SJP NYC Pure Crush by Sarah Jessica Parker.

SJP NYC Pure Crush Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sarah Jessica Parker SJP NYC Pure Crush, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sarah Jessica Parker SJP NYC Pure Crush, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum SJP NYC Pure Crush marki Sarah Jessica Parker. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu SJP NYC Pure Crush marki Sarah Jessica Parker reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Lancome Miracle Forever Les Petits Plaisirs Vanille Troublante Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Histoires de Parfums Tubereuse 1 Capricieuse Yves Rocher Cap Nature Vanille Victoria`s Secret Amber Romance Alfred Sung Joya Black Phoenix Alchemy Lab Love Me Honore des Pres Vamp à NY M. Micallef Note Vanillee Demeter Fragrance Sugar Cookie Voluspa Cafe Petite