Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

SJP NYC Sarah Jessica Parker dla kobiet

SJP NYC Sarah Jessica Parker dla kobiet

rumowy
SJP NYC Sarah Jessica Parker dla kobiet Zdjęcia SJP NYC Sarah Jessica Parker dla kobiet Zdjęcia

SJP NYC marki Sarah Jessica Parker to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. SJP NYC został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Honorine Blanc. Nutami głowy są osmantus, truskawka i włoska mandarynka; nutami serca są gardenia, wiciokrzew, mimoza i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia, rum i białe piżmo.

Osmantus Truskawka Włoska mandarynka

Gardenia Wiciokrzew Mimoza Róża

Drzewo sandałowe Wanilia Rum Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about SJP NYC by Sarah Jessica Parker.

SJP NYC Recenzje Perfum

Mad-Lainey
Mad-Lainey

SJP NYC zakupilam stosunkowo niedawno. Sarah Jessica Parker jest jedna z niewielu celebrytow, ktorych zapachy uwazam za mistrzostwo.
NYC jest slodki, apetyczny, przypomina mi odrobine Escade Island Kiss i Pacific Paradise.
Nuty dominujace to poziomka, cieply rum, osmantus i wanilia. Zapach jest jak musujacy elixir, rozgrzewa w zimowe poranki i pozwala rozmarzyc sie o nadejsciu lata...Kolorowa kasetka zapachu namaluje usmiech na twoich ustach, a sam zapach jest stworzony by wydobyc dusze mlodej dziewczyny w kazdej dojrzalej kobiecie!
Jak dla mnie, swietny. Uniwersalny, mam wrazenie, ze jest odpowiedni na kazda pore roku.
Trwalosc i moc jak na EDT niezla.
Polecam wielbicielkom owocowych koktajli

SJP NYC by Sarah Jessica Parker 4.33 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sarah Jessica Parker SJP NYC, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sarah Jessica Parker SJP NYC, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum SJP NYC marki Sarah Jessica Parker. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu SJP NYC marki Sarah Jessica Parker reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clinique Clinique Happy in Bloom Donna Karan DKNY Red Delicious Oscar de la Renta Red Orchid Kenzo Le Monde Est Beau Mypa Madonna Nudes 1979 Pop Gai Mattiolo That's Amore! Lei Laura Biagiotti Venezia Pastello Van Cleef & Arpels Feerie Eau de Toilette Banana Republic Republic of Women Victoria`s Secret Pretty in Pink Victoria`s Secret Very Sexy Now 2010 v.2 Ajmal Lure for Her