Marki » R S » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Lovely Liquid Satin Sarah Jessica Parker dla kobiet

Lovely Liquid Satin Sarah Jessica Parker dla kobiet

Mam: 1

Lovely Liquid Satin marki Sarah Jessica Parker to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Lovely Liquid Satin został wydany w 2006 roku. Lovely Liquid Satin stworzyli Laurent Le Guernec i Clement Gavarry. Nutami głowy są rozmaryn, lawenda, mandarynka i jabłko; nutami serca są paczula i orchidea; nutami bazy są piżmo, cedr i biała ambra.

Rozmaryn Lawenda Mandarynka Jabłko

Paczula Orchidea

Piżmo Cedr Biała ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lovely Liquid Satin by Sarah Jessica Parker.

Lovely

Lovely Liquid Satin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sarah Jessica Parker Lovely Liquid Satin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sarah Jessica Parker Lovely Liquid Satin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lovely Liquid Satin marki Sarah Jessica Parker. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lovely Liquid Satin marki Sarah Jessica Parker reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Clinique Clinique Happy Holiday Lolita Lempicka The Heart-Catcher Lancetti Lancetti Femme Theo Fennell Theo Fennell Scent Marks and Spencer Per Una Perfumer`s Workshop Samba Nova Marilyn Miglin Mystic M∙A∙C Dejarose La Prairie Life Threads Platinum Balenciaga Balenciaga Paris Gres Goddess Hommage a Greta Garbo Long Lost Perfume Memoire Cherie