Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Endless Sarah Jessica Parker dla kobiet

Endless Sarah Jessica Parker dla kobiet

Endless Sarah Jessica Parker dla kobiet Zdjęcia Endless Sarah Jessica Parker dla kobiet Zdjęcia Endless Sarah Jessica Parker dla kobiet Zdjęcia Endless Sarah Jessica Parker dla kobiet Zdjęcia Endless Sarah Jessica Parker dla kobiet Zdjęcia

Endless marki Sarah Jessica Parker to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Endless został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Yann Vasnier. Nutami głowy są ananas, czerwone jabłko, bluszcz i Śliwka; nutami serca są piwonia, jaśmin, magnolia, goździk (przyprawa) i rumianek; nutami bazy są mech dębowy, paczula, drzewo sandałowe, wetyweria, piżmo i zamsz.

Ananas Czerwone jabłko Bluszcz Śliwka

Piwonia Jaśmin Magnolia Goździk (przyprawa) Rumianek

Mech dębowy Paczula Drzewo sandałowe Wetyweria Piżmo Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Endless by Sarah Jessica Parker.

Endless Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sarah Jessica Parker Endless, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sarah Jessica Parker Endless, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Endless marki Sarah Jessica Parker. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Endless marki Sarah Jessica Parker reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Montale Full Incense Oriflame Mirage Amouage Fate for Men Guerlain Shalimar Parfum Initial Yves Rocher Neonatura Cocoon Guerlain Samsara Eau de Parfum Robert Piguet Futur Humiecki & Graef Blask Etat Libre d`Orange Fat Electrician Gap The Original Histoires de Parfums 1740 Marquis de Sade Roberto Cavalli Roberto Cavalli Oro M. Micallef Ylang in Gold Tom Ford Jasmin Rouge Donna Karan Cashmere Mist Salvador Dali Salvador Dali Annick Goutal Mandragore Piotr Czarnecki Sensei L`Artisan Parfumeur Coeur de Vetiver Sacre Michal Szulc Sale Perfume 01