Marki » R S » kwiatowo - zielone « Grupy

Dawn Sarah Jessica Parker dla kobiet

Dawn Sarah Jessica Parker dla kobiet

ozonowy
wodny
Dawn Sarah Jessica Parker dla kobiet Zdjęcia Dawn Sarah Jessica Parker dla kobiet Zdjęcia Dawn Sarah Jessica Parker dla kobiet Zdjęcia Dawn Sarah Jessica Parker dla kobiet Zdjęcia Dawn Sarah Jessica Parker dla kobiet Zdjęcia

Dawn marki Sarah Jessica Parker to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Dawn został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Stephen Nilsen. Nutami głowy są cytrusy, dzięgiel i liść fiołka; nutą serca jest orchidea; nutami bazy są wanilia, korzeń irysa, mech dębowy, wetyweria i piżmo.

Cytrusy Dzięgiel Liść fiołka

Orchidea

Wanilia Korzeń irysa mech dębowy Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dawn by Sarah Jessica Parker.

Dawn Recenzje Perfum

Izabela
Izabela

Gdy świta przyroda budzi się do życia.

Mam możliwość używania tych perfum dzięki hojności przemiłej Fragranticzanki. Dziękuję :)
Perfumy mają niebieską szatę graficzną, która sugerowałaby wodną kompozycję.
Tymczasem Dawn to eksplozja świeżości. Można taką falę poczuć wiosennym rankiem, kiedy otworzymy okno i pozwolimy, żeby świeże powietrze wleciało do domu.
Jakie są Dawn? Jednym słowem: urocze!
To lekkie, zielone perfumy. Mogłabym powiedzieć, że dominują w nich dzięgiel i liść fiołka. Ten ostatni nie ma typowego swojego zapachu, raczej odpowiada za odczucie świeżości.
W tą zieleń wkomponowana jest delikatna słodycz, za którą odpowiada dodatek wanilii (w aptekarskich ilościach).
Nie wyczuwam mchu, korzenia irysa i wetywerii.
Kompozycję spaja i utrwala piżmo (zaaplikowane bardzo oszczędnie).
Projekcja jest bliskoskórna, trwałość przeciętna, ale któż nam zabroni użyć ich kilka razy w ciągu dnia?
Zapewniam, że zapach uwiedzie Was tak samo jak mnie.
Perfumy są celebryckie, ale nie są plastikowe.
Zdecydowanie są grzechu warte!

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Jeden z trzech zapachow z kolekcji Lovely, ktory, wedlug mnie, jest warty uwagi. Wytrawny, kobiecy, jednyny w swoim rodzaju.
Nie jest to z pewnoscia zaden owocowy zapach, jak opis wskazuje.
Jest to zapach dla dojrzalej, powaznej, eleganckiej kobiety.
Kategoria perfum to zielono kwiatowe, zadne tam owocowe. Endless jest owocowym zapachem ale w Dawn nie znajdziesz slodkich nut owocow.
Dawn jest jak sok wycisniety z najpiekniej pachnacych kwiatow, soczystych lisci i lodyg - przypomina mi odrobine Vivare Emilio Pucci.
Najbardziej odpowiedni do pracy, na spacery we dwoje, na spotkanie rodzinne.
Z powodu ''zielonej kwiatowosci'' powienien przemowic do wielbicielek konwalii i lisci fiolka.
Trwalosc i moc niezla.
Buteleczka ladna, klasyczna.

Dawn by Sarah Jessica Parker 4.00 out of 5 based on 11 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sarah Jessica Parker Dawn, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sarah Jessica Parker Dawn, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dawn marki Sarah Jessica Parker. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dawn marki Sarah Jessica Parker reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Elixir des Merveilles Montblanc Présence d'une femme Ghost Ghost Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel Priscilla Presley Indian Summer L`Artisan Parfumeur Caligna Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Guerlain Samsara Eau de Parfum Laura Biagiotti Roma Calvin Klein Truth Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Oriflame M by Marcel Marongiu Isabella Rossellini Manifesto Molinard Habanita Chanel Bois des Iles Lolita Lempicka Si Lolita Torrente L`Or de Torrente Cacharel Cacharel Pour Homme Oriflame Amber Elixir Night Lolita Lempicka Illusions Noires Si Lolita Eau de Minuit