Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Covet Pure Bloom Sarah Jessica Parker dla kobiet

Covet Pure Bloom Sarah Jessica Parker dla kobiet

tuberozowy
kokosowy
Covet Pure Bloom Sarah Jessica Parker dla kobiet Zdjęcia Covet Pure Bloom Sarah Jessica Parker dla kobiet Zdjęcia

Covet Pure Bloom marki Sarah Jessica Parker to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Covet Pure Bloom został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak mandarynka, Śliwka, kokos, tuberoza, jaśmin, piżmo, ambra, drzewo sandałowe i korzeń irysa.

Mandarynka Śliwka Kokos Tuberoza Jaśmin Piżmo Ambra Drzewo sandałowe Korzeń irysa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Covet Pure Bloom by Sarah Jessica Parker.

Covet Pure Bloom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sarah Jessica Parker Covet Pure Bloom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sarah Jessica Parker Covet Pure Bloom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Covet Pure Bloom marki Sarah Jessica Parker. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Covet Pure Bloom marki Sarah Jessica Parker reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Celine Celine Donna Karan DKNY Be Delicious Jesus Del Pozo In Black Givenchy Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance Paco Rabanne Ultrared Christina Aguilera Inspire Candie`s Heartbreaker Prescriptives Calyx Sheer Exhilaration O Boticario Tarsila Demeter Fragrance Apple Blossom So...? So...? Exclusive Sugababes Tease