Marki » R S » kwiatowe « Grupy

What Comes From Within: Light Sarah Horowitz Parfums dla kobiet

What Comes From Within: Light Sarah Horowitz Parfums dla kobiet

What Comes From Within: Light Sarah Horowitz Parfums dla kobiet Zdjęcia What Comes From Within: Light Sarah Horowitz Parfums dla kobiet Zdjęcia

What Comes From Within: Light marki Sarah Horowitz Parfums to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sarah Horowitz. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są frezja, wiciokrzew i jaśmin; nutami bazy są białe piżmo i ekstrakt białego cedru.

Bergamotka

Frezja Wiciokrzew Jaśmin

Białe piżmo Ekstrakt białego cedru

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about What Comes From Within: Light by Sarah Horowitz Parfums.

What Comes From Within: Light Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Light, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Light, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum What Comes From Within: Light marki Sarah Horowitz Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu What Comes From Within: Light marki Sarah Horowitz Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Fragile Eau de Toilette Bill Blass The Fragrance from Bill Blass Perry Ellis 360° Oilily Flowers Natura Amor America Palo Santo Nina Ricci Capricci M. Asam Rose Eclectic Collections Signs O Boticario Royalty American Beauty Beloved Revlon Fleurs de Jontue Iris de Fete Novaya Zarya Natasha