Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

What Comes From Within: Beauty Sarah Horowitz Parfums dla kobiet

What Comes From Within: Beauty Sarah Horowitz Parfums dla kobiet

tropikalny
What Comes From Within: Beauty Sarah Horowitz Parfums dla kobiet Zdjęcia What Comes From Within: Beauty Sarah Horowitz Parfums dla kobiet Zdjęcia

What Comes From Within: Beauty marki Sarah Horowitz Parfums to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sarah Horowitz. Nutami głowy są liczi, liść ananasa i tangeryna; nutami serca są gardenia, lilia i biała róża; nutami bazy są kwiat wanilii, drzewo sandałowe i fasolka tonka.

Liczi Liść ananasa Tangeryna

Gardenia Lilia Biała róża

Kwiat wanilii Drzewo sandałowe Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about What Comes From Within: Beauty by Sarah Horowitz Parfums.

What Comes From Within: Beauty Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Beauty, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Beauty, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum What Comes From Within: Beauty marki Sarah Horowitz Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu What Comes From Within: Beauty marki Sarah Horowitz Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre GF Ferre Lei-Her Clinique Clinique Happy Yves Saint Laurent In Love Again Edition Fleur De La Passion Jennifer Lopez Glow after Dark Byredo Pulp Ulric de Varens Mini Pretty Victoria`s Secret Love Rocks Maitre Parfumeur et Gantier Fraiche Passiflore Krigler Mediterranean Peach Lancome O d`Azur Marc de la Morandiere Melodie d'Amour L`acqua Di Fiori Volgere Bianco