Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Perfect Veil Sarah Horowitz Parfums dla kobiet

Perfect Veil Sarah Horowitz Parfums dla kobiet

Perfect Veil Sarah Horowitz Parfums dla kobiet Zdjęcia

Perfect Veil marki Sarah Horowitz Parfums to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Perfect Veil został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sarah Horowitz. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytryna amalfi, bergamotka, piżmo, wanilia i drzewo sandałowe.

Cytryna Amalfi Bergamotka Piżmo Wanilia Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Perfect Veil by Sarah Horowitz Parfums.

Perfect Veil Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sarah Horowitz Parfums Perfect Veil, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sarah Horowitz Parfums Perfect Veil, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Perfect Veil marki Sarah Horowitz Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Perfect Veil marki Sarah Horowitz Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Romeo Gigli Romeo Gigli ID Parfums Ame Toscane Jette Joop Jette Heartbeat Jil Sander Jil Sander Pure Novae Plus Graceful Green Lolita Lempicka L`Eau de Minuit Edition 2008 Apothia Pearl Paul Smith Rose Summer Edition Baldinini Baldinini Parfum Glace Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft No 1 Edelweiss Roberto Capucci Opera III Bond No 9 Washington Square