Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Perfect Veil Sarah Horowitz Parfums dla kobiet

Perfect Veil Sarah Horowitz Parfums dla kobiet

Perfect Veil Sarah Horowitz Parfums dla kobiet Zdjęcia

Perfect Veil marki Sarah Horowitz Parfums to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Perfect Veil został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sarah Horowitz. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytryna amalfi, bergamotka, piżmo, wanilia i drzewo sandałowe.

Cytryna Amalfi Bergamotka Piżmo Wanilia Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Perfect Veil by Sarah Horowitz Parfums.

Perfect Veil Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sarah Horowitz Parfums Perfect Veil, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sarah Horowitz Parfums Perfect Veil, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Perfect Veil marki Sarah Horowitz Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Perfect Veil marki Sarah Horowitz Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Abinoam Cobice Rance 1795 D'Erje Clean Clean Baby Girl Marc Jacobs Daisy Black Edition Molinard Lavande Molinard Les Fleurs: Violette Molinard Les Fleurs de Provance: Violette Tom Ford White Musk Collection Musk Pure Ajmal Unveil Anya`s Garden Moon Dance Christopher Joseph Christopher Joseph Prince Matchabelli New Musk