Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Perfect Tuberose Sarah Horowitz Parfums dla kobiet

Perfect Tuberose Sarah Horowitz Parfums dla kobiet

tuberozowy
Perfect Tuberose Sarah Horowitz Parfums dla kobiet Zdjęcia

Perfect Tuberose marki Sarah Horowitz Parfums to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfect Tuberose został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sarah Horowitz. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, tuberoza, gardenia, wanilia i piżmo.

Bergamotka Tuberoza Gardenia Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Perfect Tuberose by Sarah Horowitz Parfums.

Perfect Tuberose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sarah Horowitz Parfums Perfect Tuberose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sarah Horowitz Parfums Perfect Tuberose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Perfect Tuberose marki Sarah Horowitz Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Perfect Tuberose marki Sarah Horowitz Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Fleurs d'Oranger Perry Ellis Perry Ellis f Victorio & Lucchino Carmen Bath and Body Works White Cherry Blossom Oriflame Radiant Light Penhaligon`s Ellenisia Krigler Pleasure Gardenia Les Nez Manoumalia Mazzolari Zagara Jill Stuart Night Blooming Lily La Bouquetiere Tendre est la Nuit Novaya Zarya Milaya Le Soir