Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Perfect Sunset Sarah Horowitz Parfums dla kobiet

Perfect Sunset Sarah Horowitz Parfums dla kobiet

kakaowy
Perfect Sunset Sarah Horowitz Parfums dla kobiet Zdjęcia

Perfect Sunset marki Sarah Horowitz Parfums to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfect Sunset został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sarah Horowitz. Nutę głowy stanowi mandarynka; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są paczula, wanilia, piżmo, drzewo sandałowe i ciemna czekolada.

Mandarynka

Jaśmin

Paczula Wanilia Piżmo Drzewo sandałowe Ciemna czekolada

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Perfect Sunset by Sarah Horowitz Parfums.

Perfect Sunset Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sarah Horowitz Parfums Perfect Sunset, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sarah Horowitz Parfums Perfect Sunset, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Perfect Sunset marki Sarah Horowitz Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Perfect Sunset marki Sarah Horowitz Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Boucheron Givenchy Organza First Light Oscar de la Renta Oscar Lolita Lempicka Fleur de Corail Emanuel Ungaro Desnuda Pierre Balmain Balmya de Balmain Marc Jacobs Essence Kate Moss Vintage Boadicea the Victorious Elegant Roja Dove Buzz Entertainment Bottled Lancome Tresor Diamant Noir Lush Imogen Rose