Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Perfect Love Sarah Horowitz Parfums dla kobiet

Perfect Love Sarah Horowitz Parfums dla kobiet

Perfect Love Sarah Horowitz Parfums dla kobiet Zdjęcia

Perfect Love marki Sarah Horowitz Parfums to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfect Love został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sarah Horowitz. Nutami głowy są bergamotka i mandarynka; nutami serca są róża i wiciokrzew; nutami bazy są wanilia, piżmo, paczula i drzewo sandałowe.

Bergamotka Mandarynka

Róża Wiciokrzew

Wanilia Piżmo Paczula Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Perfect Love by Sarah Horowitz Parfums.

Perfect Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sarah Horowitz Parfums Perfect Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sarah Horowitz Parfums Perfect Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Perfect Love marki Sarah Horowitz Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Perfect Love marki Sarah Horowitz Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Blumarine Blu Yardley Pink Lace Yves Rocher Pur desir de Lavande Bourjois Soir de Paris (Evening in Paris) Crabtree & Evelyn Summer Hill L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Extreme CnR Create Taurus Pacifica Malibu Lemon Blossom Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever Tsi-La Organic Kizes Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche 2010 Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947