Marki » R S » aromatyczne « Grupy

Perfect Hope Sarah Horowitz Parfums dla kobiet i mężczyzn

Perfect Hope Sarah Horowitz Parfums dla kobiet i mężczyzn

tuberozowy
Perfect Hope Sarah Horowitz Parfums dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Perfect Hope marki Sarah Horowitz Parfums to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfect Hope został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sarah Horowitz. Nutami głowy są bergamotka, yuzu i gruszka; nutami serca są tuberoza, lilia i lawenda; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, wanilia i piżmo.

Bergamotka Yuzu Gruszka

Tuberoza Lilia Lawenda

Drzewo sandałowe Paczula Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Perfect Hope by Sarah Horowitz Parfums.

Perfect Hope Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sarah Horowitz Parfums Perfect Hope, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sarah Horowitz Parfums Perfect Hope, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Perfect Hope marki Sarah Horowitz Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Perfect Hope marki Sarah Horowitz Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Avon Blue Rush Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Man Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Pour Homme 2008 Aramis Aramis A Diptyque L'Eau de L'Eau Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves White Tea & Rice Jardin de France Naturelle Perfumer`s Workshop Samba Nova Homme The Healing Garden Perfect Calm Stephanie de Saint-Aignan Li Altarelli DSH Perfumes Bon Vivant Boadicea the Victorious The Exclusives Intuitive