Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Nancy Sapil dla kobiet

Nancy Sapil dla kobiet

Nancy Sapil dla kobiet Filmy
Nancy Sapil dla kobiet Zdjęcia Nancy Sapil dla kobiet Zdjęcia

Nancy marki Sapil to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nancy został wydany w 2004 roku. Nutę głowy stanowi nuty owocowe; nutą serca jest nuty kwiatowe; nutami bazy są piżmo i nuty drzewne.

Nuty owocowe

Nuty kwiatowe

Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nancy by Sapil.

Nancy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sapil Nancy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sapil Nancy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nancy marki Sapil. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nancy marki Sapil reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Rose Blush Alfred Sung Sung Spa L`Erbolario Rosa Nina Ricci Love by Nina Guerlain Aqua Allegoria Cherry Blossom Coty L`Origan Ocean Pacific Endless Ocean Pacific Il Profvmo Multiflor Line Blanche Jacinthe JoAnne Bassett Malmaison D`Orsay Tilleul Friction de Nuit Bronnley Passion Flower Eau Fraiche Novaya Zarya Kuznetsky Most Le Soir