Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Flaming Red Santi Burgas dla kobiet i mężczyzn

Flaming Red Santi Burgas dla kobiet i mężczyzn

agarowy
Flaming Red Santi Burgas dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Flaming Red Santi Burgas dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Flaming Red Santi Burgas dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Flaming Red Santi Burgas dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Flaming Red Santi Burgas dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Flaming Red Santi Burgas dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Flaming Red marki Santi Burgas to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Flaming Red został wydany w 2015 roku. Flaming Red stworzyli Santi Burgas i Chris Maurice. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża bułgarska, irys, marakuja, agar (oud), ambra i wanilia bourbon.

Róża bułgarska Irys Marakuja Agar (oud) Ambra Wanilia bourbon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flaming Red by Santi Burgas.

Flaming Red Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Santi Burgas Flaming Red, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Santi Burgas Flaming Red, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flaming Red marki Santi Burgas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flaming Red marki Santi Burgas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Euphoria Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel Montale Aoud Damascus Alfred Dunhill Desire for a Woman Donna Karan Donna Karan Gold Nautilus Donna Nautilus Paco Rabanne Ultraviolet Fluoressence Pierre Balmain La Mome La Maison de la Vanille Vanille Divine des Tropiques Ramon Molvizar White Goldskin Atelier Flou Shamsin Boadicea the Victorious Elegant