Marki » R S » drzewne « Grupy

Peau D'Espagne Santa Maria Novella dla mężczyzn

Peau D'Espagne Santa Maria Novella dla mężczyzn

skórzany
dymny

Peau D'Espagne marki Santa Maria Novella to drzewne perfumy dla mężczyzn. Peau D'Espagne został wydany w 1901 roku. Nutami głowy są goździk (roślina), jaśmin i bergamotka; nutami serca są neroli, cedr virginia, głóg i liść fiołka; nutami bazy są brzoza i cywet.

Goździk (roślina) Jaśmin Bergamotka

Neroli Cedr Virginia Głóg Liść fiołka

Brzoza Cywet

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Peau D'Espagne by Santa Maria Novella.

Peau D'Espagne Recenzje Perfum

Początek to skóra zmieszana z odrobiną dziegciu, później znika i pojawia się typowa dla SMN nuta apteczna, wraz z odrobiną słodkiego, ziołowego syropu.

Potem mamy odrobinę dymku, łudząco przypominający zapach kadzidełek w sklepie indyjskim, a baza jest nieco kwaśna i wytrawna i kojarzy mi się z jakimś retro – szyprem.

Świetny zapach – bardzo zmienny i trwały, jak na wodę kolońska.

Peau D'Espagne by Santa Maria Novella 5.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Santa Maria Novella Peau D'Espagne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Santa Maria Novella Peau D'Espagne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Peau D'Espagne marki Santa Maria Novella. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Peau D'Espagne marki Santa Maria Novella reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Armand Basi Basi Homme Adidas Adidas 3 Man Givenchy Eau de Vetyver Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Intense Benetton Cumbia Colors Man Ralph Lauren Polo Modern Reserve Le Labo Vetyver 46 Sage Machado Pearl Yves Rocher Cap Nature Sensations Boisees Galimard Bel Canto Jeanne Arthes Cotton Club Anicka Yi & Maggie Peng Shigenobu Twilight