Marki » R S » szyprowe « Grupy

Melograno (Pomegranate) Santa Maria Novella dla kobiet i mężczyzn

Melograno (Pomegranate) Santa Maria Novella dla kobiet i mężczyzn

Melograno (Pomegranate) marki Santa Maria Novella to szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Melograno (Pomegranate) został wydany w 1965 roku. Nutami głowy są ylang-ylang, bergamotka, pomarańcza, róża, cyklamen i granat; nutami serca są wetyweria, mech dębowy, cedr virginia, korzeń irysa, paproć, tytoń i głóg; nutami bazy są francuskie labdanum, paczula, opoponaks, ambra i wanilia.

Ylang-ylang Bergamotka Pomarańcza Róża Cyklamen Granat

Wetyweria Mech dębowy Cedr Virginia Korzeń irysa Paproć Tytoń Głóg

Francuskie labdanum Paczula Opoponaks Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Melograno (Pomegranate) by Santa Maria Novella.

Chanel N°5

Melograno (Pomegranate) Recenzje Perfum

chypre
chypre

Może się nie znam, ale od razu zapach skojarzył mi się z Chanel No5. A ponieważ doceniam i lubię "piątkę", zatem i ten zapach przypadł mi do gustu.
Jak pisała Lady Vader trawłość przeciętna, ale znam zapachy jeszcze mniej trwałe.

Eleganckie, kwiatowe mydło ze sporą ilością pudru. Tytułowego granatu z nazwy nie wyczuwam za grosz. Nie spodziewałam się po nim wiele dobrego, ale jest przepiękny, niestety nietrwały - jak to woda kolońska.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Santa Maria Novella Melograno (Pomegranate), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Santa Maria Novella Melograno (Pomegranate), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Melograno (Pomegranate) marki Santa Maria Novella. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Melograno (Pomegranate) marki Santa Maria Novella reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Neblina Calvin Klein Obsession Dolce&Gabbana The One Hermes 24 Faubourg Pierre Balmain Balmain H&M Maison Francis Kurkdjian Feminin Pluriel Salvatore Ferragamo Salvatore Ferragamo pour Femme Yves Saint Laurent Opium Yves Rocher Ming Shu Fleur Rare Yves Rocher Moment de Bonheur Estée Lauder SpellBound Yves Rocher Shafali Fleur Rare Salvatore Ferragamo Tuscan Soul Lancome Magie Noire Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Yves Rocher Yria Creed Green Irish Tweed Yves Rocher Nature Millenaire Priscilla Presley Indian Summer Creed Aventus